icon-ps-headphonesalt
تیم پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» مسئولیت خدمات پس از فروش برای مشتریان را بر عهده دارد. این تیم خدمات مورد نظر را به دو صورت آنلاین و یا مراجعه به سازمان مشتری ارائه می‌کند. هرچند که جزئیات و لایه‌های مختلف پشتیبانی از مشتریان به روشنی در قراردادهای همکاری عنوان می‌شود، به طور کلی فعالیت‌های تیم پشتیبانی پگاه‌سیستم به صورت زیر دسته‌بندی می‌شود:
برطرف ساختن مشکلات مشتریان: پس از استقرار محصول در سازمان مشتری، در صورت بروز مشکل در سیستم تیم پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» موظف است در زودترین هنگام برای شناسایی، ریشه‌یابی و برطرف ساختن مشکل اقدام کند. حتی اگر دلایل بروز مشکل یاد شده از محلی به جز عملکرد سیستم‌های «پگاه‌سیستم» باشد، تیم پشتیبانی «پگاه‌سیستم» مشکل را شناسایی و در برطرف ساختن آن، مشتری را یاری خواهند کرد.
به روز رسانی سیستم‌ها: واحد تولید «پگاه‌سیستم» پیوسته در حال مطالعه، برطرف ساختن مشکلات احتمالی و توسعه‌ی محصولات این شرکت است. بنابراین، در صورت انتشار ویرایش‌های جدید از سیستم‌های فعلی، تیم پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» مسئولیت به روزرسانی سیستم‌های مشتریان را بر عهده خواهد داشت. افزون بر این، سیستم‌های «پگاه‌سیستم» به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت آنلاین و از طریق اینترنت قابل به روز رسانی هستند. از این رو بخش پشتیبانی «پگاه‌سیستم» در صورت تمایل مشتریان قادر خواهد بود با صرف وقت و هزینه‌ی بسیار اندک، سیستم‌های مشتریان را به روز رسانی کنند.
فرهنگ‌سازی برای استفاده از سیستم‌های یکپارچه: یکی از اهداف «پگاه‌سیستم» از ارائه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری خود، ایجاد فرهنگ استفاده از سیستم‌های یکپارچه در شرکت‌ها و سازمان‌هاست. نیروهای پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» به دلیل ارتباط مستمر و طولانی با مشتریان، به گونه‌ای عهده‌دار این رسالت نیز به شمار می‌آیند.
دریافت نیازهای جدید مشتریان برای ارتقای ویژگی‌ها و توسعه‌ی محصولات: دریافت نیازهای جدید مشتریان و انتقال این نیازها به طور دقیق و صحیح به نیروهای بخش تولید، از دیگر وظایف نیروهای پشتیبانی «پگاه‌سیستم» است. ارتباط موثر و سازنده با مشتریان سبب می‌شود تا در طول زمان نیروهای پشتیبانی اطلاعات کامل و جدیدی از نیازهای مشتریان به دست آورند و با انتقال این اطلاعات به بخش تولید افزون بر ایجاد زمینه‌های مناسب برای توسعه‌ی محصول، مشتریان را از برطرف شدن نیازهای آینده‌شان مطمئن سازند.
 

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)