ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

همه ما دوست داریم باور کنیم که میتوانیم به فردی فوق موفق بدل شویم. زمانی که فرصتش فرا می رسد، متوجه میشوید که مهم ترین وجه تمایز افراد موفق و ناموفق این است که آنها تصمیمات هوشمندانه تری گرفته اند. با تغییر رویکرد خودمان نسبت به مواجه شدن با چالش ها میتوانیم خود را در جایگاه بهتری قرار دهیم تا به شکل بهتر و موفقیت آمیزتری با مانع بعدی روبرو شویم. برای آنکه بتوانید به رموز موفقیت پی ببرید، آنچه را در ادامه مي آيد بخوانید چراكه به عنوان مديراني كه تازه كسب و كار خود را شروع كرده ايد، به انجام اين كارها نياز داريد حتي اگر از بهترين نرم افزار هاي حسابداري ويژه شركت هاي نوپا و جديد شركت پگاه سيستم استفاده كرده باشيد.

 


آنها با دیگران ارتباط برقرار میکنند


یکی از چیزهایی که افراد فوق موفق در خفا انجام میدهند این است که با دیگران روابطی تشکیل دهند. در دنیای حرفه ای، تشکیل روابط باعث ایجاد تعادل میان تعلقات سازمانی و روابط شخصی است.


آنها پروژه های جدیدی ایجاد میکنند


افراد موفق همچنین پروژه های جدیدشان را با فروتنی آغاز می کنند. این که خیلی زود کارهای جدید و در دست اقدام خود را به همه معرفی کنید به نظر احمقانه می آید؛ زیرا ممکن است که این برنامه ها دچار تغییر شده یا به تعویق انداخته شود. همچنین ممکن است در صورت معرفی زودهنگام پروژه هایتان به رقبا این فرصت را بدهید تا محصولاتی از پیش آماده سازند تا با محصولات آینده شما رقابت کند.


آنها با چالش ها دست و پنجه نرم میکنند


دیگر چیزی که افراد موفق در خفا انجام میدهند، دست و پنجه نرم کردن با چالش ها و مشکلاتشان است. بر ملا کردن اطلاعات در مورد مشکلات شخصی یا سازمانی خود به رقبا مزیت رقابتی میدهد. علاوه بر این، زمانی که مشغول حل مشکلاتتان هستید نباید استرس و ناراحتی خود را به دیگران نشان دهید زیرا تاثیر نامناسبی بر وجهه شما نزد کارمندان یا اطرافیانتان خواهد گذاشت.
آنها ایده پردازی میکنند
افراد موفق میدانند که ایده پردازی و بررسی و بهبود ایده ها باید به صورت پنهانی صورت بگیرید. یکی از دلایل این موضوع این است که رقبا از دزدیدن ایده های شما خوشحال خواهند شد! پس بهتر است بنشینید و مزایا و معایب ایده های خود را به صورت لیستی بنویسید و سپس تصمیم بگیرید.


آنها با فروتنی به تعاملات اجتماعی خود رسیدگی میکنند


هیچ کس از فردی که همیشه پز میدهد و مغرور است خوشش نمی آید. موفقیت هایتان را برای خود نگه دارید و همه جا جار نزنید.


آنها اخلاق مداری را در هنگام مدیریت کارکنان خود رعایت می کنند


یکی از روش هایی که افراد به موفقیت می رسند و موفق می مانند این است که رفتاری شایسته با کارمندان خود داشته و با آنها با احترام و به طور خصوصی ارتباط برقرار میکنند. کارمندان همیشه دوست دارند که مشکلات و مسائل خود را به طور خصوصی با مدیریت مطرح کنند و دیگران از این مسائل بویی نبرند.


آنها سرمایه گذاری می کنند


در نهایت، یکی از مهم ترین کارهایی که افراد موفق به طور پنهانی انجام میدهند سرمایه گذاری است. چه در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید و چه بازار بورس، اگر اطلاعات شخصی زیادی از خود به دیگران انتقال دهید، شکست خواهید خورد.

منبع: صادقیم

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)