ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

زمان و مدیریت آن براي شركت هاي نوپا و كوچك، حياتي است. فشار كارها، كاملا عجين نشدن با كارها و مذاكرات و مديريت كاركنان، وظايفي است كه همزمان بايد به بهترين شكل انجام شود در غير اين صورت، شركتتان را به موفقيت نمي رساند، حتي اگر از بهترين نرم افزار هاي موجود در بازار براي مديريت شركت كوچك و نوپا را تهيه كرده باشيد.
خبر خوب اين است كه مديريت زمان، مهارت آساني برای موفقیت در کسب و کار است. یکی از مهم ترین راهکار هایی که به شما در این زمینه کمک خواهد کرد، آگاهی یافتن نسبت به این قضیه است که هریک از کارهایتان چقدر از وقت شما را اشغال خواهد کرد. با این کار می توانید به مدیریت زمان خود بپردازید. این اقدام یک روش مناسب محسوب می شود با این حال این امر تنها مزیت آن نبوده و به کمک انجام راهکار ذکر شده به چارچوبی از کارهای خود دست خواهیم یافت که کمک می کند تا حتی بتوانیم به فکر کوتاه تر کردن زمان هر فعالیت باشیم و این خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
نخستین قدم این است که بدانید چگونه از وقت خود استفاده می کنید. سپس باید به تحلیل آن بپردازید و آنها را به ترتیب اهمیت اولویت بندی کنید.
ایجاد اولویت باعث می شود تا در نهایت بتوانید آن دسته از فعالیت ها را که اهمیت ندارند در زمانی انجام دهید که از فشار کاری تان کاسته شده است. حتی در مواردی که ضرورتی برای انجام آنها وجود ندارد اقدام به حذف شان کنید. درآخر نیز باید روش برنامه ریزی مناسب خود را انتخاب کنید. بدون شک هیچ فردی درست مانند دیگری نیست. حتی اگر چهره آنان درست مطابق یکدیگر باشد بازهم شاهد تفاوت های رفتاری و فکری آنان خواهیم بود.
همین امر هم باعث می شود تا یک روش برای تمامی افراد کارآمد نباشد در امر انتخاب روش صحیح به یاد داشته باشید که تعداد ساعت محدودی را در طول روز در اختیار دارید و به همین خاطر نباید از خود توقعا تعجیب و غریب داشت.
اگر احساس می کنید فشار کاری تان بسیار زیاد است و زمان کافی برای انجام تمامی آن را در اختیار ندارید لازم است حداقل برای یک روز دست از کار خود بکشید.
درواقع وظایف هرکس درست براساس توانایی های وی تعیین می شود و اگر از عهده آن برنمی آیید، بدون شک یک جای کار ایراد دارد. با متوقف ساختن کار خود فرصت این را به دست می آورید تا ببینید که هرکدام از کارهای خود را چگونه انجام می دهید و چه میزان وقت صرف هریک می کنید. با این کار شما به یک نظم کاری دست خواهید یافت و کمک می کند تا روش انجام کار خود را تغییر دهید. همواره فراموش نکنید که تغییر لازمه پیشرفت است.


آنچه در عمل باید انجام دهید
 

- انگیزه اصلی و هدف از خرید محصول را شناسایی کنید تا بفهمید محصول قرار است با چه هدفی و به چه منظوری مورد استفاده قرار گیرد. در این صورت می توانید برنامه ریزی درستی برای مدیریت بازار داشته باشید.
- در تبلیغات خود از اشعار و ضرب المثل ها نیز استفاده کنید. اگرچه ممکن است چندان مورد توجه واقع نشود، با این حال تاثیر خود را روی ضمیر ناخودآگاه مخاطب خواهد گذاشت.
- در انتخاب شخصیت های به کار گرفته در تبلیغات دقت عمل لازم را داشته باشید. علت این امر نیز به خاطر این است که شخصیت انتخاب شده باید توانایی ارتباط برقرار کردن با مخاطب را داشته باشد. فراموش نکنید که شخصیت به کار گرفته شده در راستای ارتباط بهتر با مخاطب باید شباهت زیادی به آنها داشته باشد.

 

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)