ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
icon-ps-news

با توجه به رشد روز افزون معاملات در سطوح وسیع و با ورود رایانه به عنوان یک جزء لاینفک زندگی انسانها، نمی توان حسابداری را بدون این ابزار تصور کرد . سیستم های مالی و نرم افزارهای حسابداری غیر از آنکه مشکلات و موانع حسابداری به شیوه سنتی را از بین برده است امکانات جانبی دیگری را نیز در اختیار استفاد کنندگان از اطلاعات مالی قرار می دهد . امروزه بیشتر موسسات مالی در سطح کوچک و متوسط از انواع مختلفی از نرم افزارهای حسابداری به منظور مدیریت عملیاتهای مالی خود استفاده می کنند. در این راستا نرم افزارهای یکپارچه حسابداری و مالی یک ابزار جدید در حسابداری و تجارت هستند.

آیا برنامه های حسابداری می توانند جایگزین حسابداران شوند؟

زمانی که شما از یک نرم افزار حسابداری استفاده می کنید، شما یک سری وظایف حسابداری را از دست یک حسابدار خارج می کنید در واقع یک نیروی انسانی و هزینه های آن را از سیستم خود خارج می کنید که این میتواند برای شما یک ذخیره مالی برای انجام هزینه های کوچک را در پی داشته باشد . که در این راستا می توان از حضور حسابدار به منظور حصول اطمینان از اینکه سیستم مالی شما بر پایه و اساس اصول پذیرفته شده حسابداری و شیوه های مالیاتی تهیه شده است یا خیر بهره جست. نرم افزارهای حسابداری می توانند گزارشات مورد نیاز مدیریت و حسابداران رابه صورت ماهانه ، فصلی و صورتهای مالی اساسی سالانه در اختیار شما قرار دهند.

چرا استفاده از نرم افزار:

استفاده بهینه از زمان:

ثبت اطلاعات در سیستم حسابداری دستی بسیار زمانبر و ارائه گزارشات مورد نیاز به سختی قابل دسترسی است. در حالی که در سیستمهای یکپارچه حسابداری تنها اطلاعات مورد نیاز و آنهم فقط یکبار ثبت شده و در تمامی مراحل قابل فراخوانی است.

صرفه جویی در پول با استفاده از نرم افزار کسب و کار:

یکی از مزایای استفاده از نرم افزار های یکپارچه ، صرفه جویی در پول است . یعنی با توجه به انتظارات مختلف و با شرایط کسب و کار شما نیاز به تهیه چندین نرم افزار مختلف احساس می شود ،که با تهیه نرم افزارهای یکپارچه هزینه های اولیه برای شرکتها به شدت کاهش میابد. هنگامی که کارمندان بتوانند وظایفی مانند تولید فاکتور، تکمیل پروژه ها، پر کردن فرمهای زمانبندی، تماس با مشتری را از طریق نرم افزار واحد مدیریت کسب و کار انجام دهند، واضح است که در صرف هزینه ها صرفه جویی می‌شود.

کاربری آسان:

سهولت استفاده از نرم افزار و کاربری آسان یکی از رسالتهای نرم افزار های مالی است و بخصوص در سیستمهای کوچک این  سهولت استفاده از نرم افزار برای مخاطبین و کاربرانی که هیچگونه آشنایی با سیستمهای مالی ندارند در دستور کار است.

به حداقل رساندن اشتباهات:

یک مزیت مهم و اساسی که میتوان برای نرم افزارهای مالی بیان کرد این است که اشتباهات محاسباتی با استفاده از این سیستم ها به حداقل می رسند .

پیش بینی و برآورد:

نرم افزار های یکپارچه قابلیت پیش بینی و تخمین جریان های نقدی یا مالی خود را در آینده نزدیک را برای شما فراهم می کند.

گزارش استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی :

یک مزیت دیگر برای نرم افزارهای یکپارچه گزارش های ویژه استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی است که در فواصل زمانی معین می توان از سیستم تهیه نمود ، این گزارشات به راحتی در سیستمهای مالی تهیه می شود و این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که روی عملیات مالی ثبت شده در سیستم نظارت و کنترل دقیق داشته باشید.

پیگیری های مشتریان:

شما می توانید با استفاده از گزارشات نرم افزارهای یکپارچه مالی  از وضعیت  دریافت و پرداخت  مشتریان ، با مشتریانی که در پرداختهایشان دیرکرد دارند تماس بگیرید . با استفاده از این گزارشات میتوان به راحتی زمان خود را به حداقل رساند.

قابلیت مقیاس پذیری:

فقط به این دلیل که کسب خود را به عنوان یک کسب و کار کوچک آغاز کرده‌اید، به این معنا نیست که باید برای همیشه کوچک باقی بمانید.  با استفاده از نرم افزارهای یکپارچه زیرساختهای خود را برای توسعه کسب و کار خود فراهم سازید.

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)