icon-ps-world

پگاه‌سیستم افزون بر برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بر روی ارایه‌ی خدمات با بهترین كیفیت، برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای فعالیت‌های فراسازمانی و انجام مسئولیت‌های اجتماعی انجام داده است. از جمله‌ی مهم‌ترین این برنامه‌ریزی‌ها می‌توان به فعالیت‌های زیر اشاره كرد:

 

  • برنامه‌ریزی برای ایجاد فرهنگ عمومی در استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات:

پگاه‌سیستم با برنامه‌ریزی‌های گسترده، مسئولیت ایجاد فرهنگ عمومی را در میان سازمان‌ها برای استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات و به ویژه یكپارچه‌سازی بخش‌های مختلف سازمان بر عهده گرفته است. در آغاز كار، این فرهنگ سازی از سازمان‌ها و شركت‌های مشتریان آغاز شده است. نیروی پشتیبانی و مسئولان ارتباط با مشتریان در پگاه‌سیستم این وظایف را به طور مستقیم بر عهده دارند. علاوه بر این پگاه‌سیستم با برگزاری همایش‌ها، دوره‌های آموزشی و ... برنامه‌ریزی‌های بلندمدتی برای رسیدن به این هدف ترسیم كرده است.

 

  • برگزاری همایش‌ها:

برگزاری همایش‌های دوره‌ای از دیگر فعالیت‌هایی‌ست كه علاوه بر شناساندن سیستم‌های پگاه‌سیستم به جامعه می‌تواند تاثیرات مثبتی در ایجاد تغییر در نگاه مدیران سازمان‌ها در برخورد با ابزارهای فناوری اطلاعات داشته باشد. مدیران و افراد تصمیم‌گیر سازمان‌ها با حضور در این قبیل همایش‌ها سرآغاز تحوهای گسترده در نظام‌های مالی، اداری، مدیریتی و ... سازمان‌ها خواهند بود.

برای نمونه به تعدادی از این همایش‌ها و سخنرانان آن اشاره می‌گردد:

سخنران

عنوان سخنرانی

دکتر احمد روستا

نقش سیستم ارتباط با مشتری (CRM) در افزایش سهم بازار

دکتر پرویز درگی

روانشناسی مشتری

دکتر پرویز درگی

تکنیک های فرصت یابی در بازاریابی و فروش

دکتر شهرام رحیمی

توازن بین کار و خانواده

دکتر شهرام رحیمی

مدیریت استرس

دکتر ابوالفضل کزازی

استراتژی و نواوری

دکتر نسرین جزنی

جایگاه مدیریت منابع انسانی در صنعت

دکتر کامبیز حیدرزاده

اشتباهات نابخشودنی بازاریابی در صنعت ایران

مرحوم دکتر وفا غفاریان

تفکر استراتژیک

دکتر مسعود حیدری

اصول و فنون مذاکره

دکتر کوثر خواه

مدیریت زمان در کسب و کار ها

دکتر مرزبانی

آموزه های از چین

دکتر مسگریان حقیقی

معمای اجرای استراتژی

دکتر علی اکبر فرهنگی

CRM

دکتر مدرس

صورتهای مالی تلفیقی

 

  • تعامل با مجامع و انجمن‌های علمی و صنفی:

برقراری ارتباط با انجمن‌های صنفی و علمی و حضور اثربخش در مجامع حسابداران و مدیران، علاوه بر ایجاد زمینه‌هایی برای تبادل اطلاعات با كارشناسان و خبرگان علمی و صنفی، محلی برای ارایه‌ی دارایی‌های علمی و تخصصی و محك زدن تجارب حرفه‌ای به شمار می‌آید.

 

  • همكاری با دانشگاه‌ها و برنامه‌ریزی برای ارتباط با دانشجویان:

پگاه‌سیستم برنامه‌های منظم و دقیقی برای برقراری تعامل با دانشگاه‌ها دارد و در آینده‌ای نزدیك ارتباطات تنگاتنگی را با دانشجویان و نخبگان دانشگاهی آغاز خواهد كرد.

 

  • چاپ و نشر كتاب:

چاپ و نشر كتاب از دیگر راه‌هایی‌ست كه پگاه‌سیستم برای ایجاد فرهنگ عمومی در استفاده از سیستم‌های یكپارچه در نظر گرفته است. مخاطب اصلی این فعالیت جامعه‌ی علمی و دانشگاهی كشور، مدیران سازمان‌ها و تمامی علاقه‌مندان به فعالیت‌های علمی و فرهنگی‌ هستند كه هر یك در جایگاه خود می‌توانند در فرهنگ‌سازی عمومی منشا اثر باشند.

برای نمونه می‌توان به حمایت از چاپ دو کتاب : پیشتازان بازار و چهار دغدغه مدیران اشاره نمود.

 

همچنین بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت جناب آقای صادقی کتاب مدیریت نوین را تالیف و به بازار عرضه کرده‌اند. در این کتاب به شکست مدیریت سنتی ، به‌کار گیری همزمان علم مدیریت و توانمدی اجرا به عنوان نیاز سازمان‌های ایرانی در قرن بیست و یک ، عدم کفایت و کارآیی صورتهای مالی به تنهایی برای بررسی وضعیت یک شرکت و... اشاره شده است.

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)